Podobné články

9 komentářů

 1. 1

  Ondřej Klíma

  Dobrý den, prosím o radu ohledně televize/monitoru. Momentálně používám stolní PC napojené na starší televizi Samsung. Využíváme tuto sestavu ke sledování filmů na internetu – Youtube, Netflix, prohlížení internetových stránek a hraní her (v podstatě jenom The Elder Scrolls online, Kingdom come). S využitím jako klasické televize nepočítám. Prosím o radu, zda dosluhující Samsung vyměnit za nějaký Herní Monitor, či Televizi? Prioritou je především sledování filmů, možnost dobrého hraní a úhlopříčka cca 32 palců. Děkuji, hezký den. Klíma.

  Odpovědět
  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, neplánujete-li obrazovku používat pro standardní TV vysílání, určitě bych volil raději monitor, který má oproti televizím obecně lepší odezvu, input lag i frekvenci. Cenově nejlákavějším řešením je AOC Q3279VWFD8. Máte-li dostatečně výkonný počítač, můžete zvážit i Samsung C32JG56 s kvalitnějším VA panelem a vyšší obnovovací frekvencí, což je synonymum pro ostřejší a netrhaný obraz zejména ve hrách.

   Odpovědět
   1. 1.1.1

    Ondřej Klíma

    Děkuji za odpověď, ten AOC vypadá jako jasný favorit.

    Odpovědět
 2. 2

  David

  Dobrý den, v horizontu 2 měsíců bych rád koupil TV (65 – 70 palců), podmínkou je aby byla Android, což výběr dost zužuje a cena do 30k Kč. Do oka mi padla Philips 70PUS7304. Můžu poprosit o názor na ni, popř. nějakou lepší alternativu? Díky moc.

  Odpovědět
  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, určitě může být, každopádně osobně bych ve stanoveném rozpočtu spíše volil Sony Bravia KD-65XG8505. Je to sice dražší a o něco menší televize, ale má 100Hz LCD panel a také kvalitnější podsvícení. Navíc tato TV disponuje také výkonnějším procesorem a větší pamětí RAM (3 GB vs 2 GB u Philipsu), což se pro náročný systém Android rozhodně hodí.

   Odpovědět
   1. 2.1.1

    David

    Děkuji moc za tip, kamarádi mají SONY a jsou spokojeni, škoda že nemá Ambilight, ale je fakt, že 100 hz panel je určitě výhoda.

    Odpovědět
    1. 2.1.1.1

     Petr Mlejnek

     Ano, Ambilight je paráda, ale přeci jen lepší obraz a plynulejší fungování je důležitější. Na druhou stranu rozdíl v ceně je značný, takže i ta Philipska se určitě vyplatí. Je to tedy spíše na vás, kolik do toho chcete dát.

     Odpovědět
 3. 3

  David Beneš

  Dobrý den, mohu se zeptat na hlavní rozdíly těchto 2 televizí? nemohu se rozhodnout kterou z nich… a popřípadě, kterou byste si vybral Vy? 65″ Samsung UE65RU7092 vs 65″ LG 65UM7100PLA. Díky

  Odpovědět
  1. 3.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, obě televize jsou za dané peníze super a obecně srovnatelné, osobně bych ale šel spíše do Samsungu, neboť preferuji VA panel a Edge podsvícení. Navíc se mi i lépe používá OS Tizen než WebOS.

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2012–2020 Cena-Vykon.cz