Podobné články

8 komentářů

 1. 1

  Pavel

  Dobrý den, předně děkuji za články, již mnohokrát mi pomohli s výběrem nejen telefonu jak pro mě tak pro členy rodiny, můžete mi doporučit telefon kompaktnějších rozměrů, pro manželku, prioritou je cena, odmítá za telefon utratit více než 4 tisíce, a ucházející foťák (je s malou dcerou na mateřské) rozměrově ji vyhovuje dosluhující Redmi 4A, foťakem můj Mi A3. Děkuji

  Odpovědět
  1. 1.1

   David Trlica

   Dobrý den, telefony v podobných velikostech už se dlouho neprodávají, pokud tedy nepočítáme mnohem dražší iPhone SE. Alespoň trochu do Vašeho zadání zapadají telefony Samsung Galaxy A20e a Nokia 4.2. Osobně se spíše kloním k Samsungu, který má lepší výbavu než Nokia.

   Odpovědět
 2. 2

  Roman Bech

  Dobrý den mohl byste mi doporučit telefon s menším displejem, velkou kapacitou baterie, foťák nic extra a s odolností proti alespoň vodě do 10 tisíc? Nejlépe v klasickém provedení kabátu (Samsung s5 mini). Děkuji Bech

  Odpovědět
  1. 2.1

   David Trlica

   Dobrý den, Vaše požadavky si bohužel odporují. Telefon s malým displejem a velkou baterií se nedá sehnat. Budete se tak muset rozhodnout, jestli chcete větší displej, nebo menší baterii. Podobné to je i s voděodolností, do částky 10 tisíc ji nabízí hrstka telefonů. Pokud byste přesto na voděodolnosti trval, tak se musíte uskromnit u displeje či právě baterie. Zkuste teda prosím napsat, jakou pro Vás mají prioritu jednotlivé parametry, ať můžeme najít nejlepší telefon pro Vás.

   Odpovědět
   1. 2.1.1

    Roman

    Ok tak baterie alespoň 3500 a displej max 6-6,1.

    Odpovědět
    1. 2.1.1.1

     David Trlica

     S těmito parametry mi vychází pouze jeden telefon – Sony Xperia 10 II – má 6palcový displej, který je ale poměrně protáhly, takže samotné zařízení je na dnešní dobu kompaktní. Baterie má kapacitu 3600 mAh a nechybí mu ani odolné provedení v podobě splnění certifikace IP65/68.

     Odpovědět
     1. 2.1.1.1.1

      Roman

      Děkuji za tip

      Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2012–2020 Cena-Vykon.cz