O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

5 komentářů

 1. 1

  Milena Dorazilová

  Dobrý den. Jsem absolutní laik. Dostala jsem nabídku zakoupit si jakousi kartu, abych nemusela používat set box. Zajímalo by mne, jak poznám, které televize jsou na tuto službu vhodné, jak jsou označeny. Děkuji za informaci.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, pravděpodobně tím je myšlena karta do takzvaného CI slotu, tedy aby televize mohla přijímat digitální vysílání typu DVB-C. Tento typ vysílání mohou přijímat všechny výše uvedené televize.

 2. 2

  Pavel Fousek

  Zdravím, vybírám TV do obýváku, uhlopříčka 115 – 120 cm. Preferuji LG s cenou do 18.000 Kč. Mohu požádat o Vaše doporučení? V první řadě lpím na kvalitě zvuku a obrazu, dále pak na jednoduchosti obsluhy. Pokud by měla TV jako bonus wi-fi či 3D, bude to super. Ale nerad bych, aby to v dané cenové relaci bylo na úkor obrazu a zvuku. Děkuji moc.

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, tak to jděte do televizoru LG 47LA660S. Z vámi uvedených parametrů mu nechybí vůbec nic, především onen skvělý obraz. Jako alternativa se poté nabízí parametrově podobná televize Samsung UE46F6500.

   1. 2.1.1

    Pavel Fousek

    Děkuji za tip :-)

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2023 Cena-Vykon.cz