Nejlepší mobilní telefony Alcatel - červen 2024

Nejlepší mobilní telefony Alcatel

Jaké mobilní telefony značky Alcatel jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Alcatel mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Francouzská značka Alcatel má podobně jako Motorola a Nokia více než 20letou historii v oblasti mobilních telefonů. Od roku 2005 patří pod čínského telekomunikačního giganta TCL, avšak přechod do éry smartphonů se příliš nepovedl. Šlo většinou o okrajové telefony, které příliš úspěchu nezaznamenaly. V roce 2018 byla vidět snaha o oživení značky s několika zajímavými modely. Bohužel nová strategie příliš nezabrala a nové telefony Alcatel přestaly vycházet o čtyři roky později. Místo nich se TCL rozhodlo vydávat nové mobily přímo pod svojí značkou.

Oficiální stránky Alcatel: www.alcatelmobile.com

Nejlepší mobilní telefony Alcatel bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Alcatel do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Alcatel do 2 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Alcatel do 1 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač