Nejlepší mobilní telefony Google - červen 2022

Nejlepší mobilní telefony GoogleJaké mobilní telefony značky Google jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Google mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Americká společnost Google jakožto autor Androidu, nejrozšířenějšího operačního systému v mobilních telefonech, pod svou taktovkou vydává i fyzická zařízení. Zprvu se jednalo o smartphony označované přízviskem Google Nexus, které vyráběly v oboru renomovaní výrobci jako Samsung, LG či Huawei. Od roku 2016 jsou mobily označovány jmény Google Pixel a jsou u nich vyzdvihovány zejména nejžhavější novinky Androidu v jeho nejčistší podobě či špičkové fotoaparáty především díky softwaru.

Oficiální stránky Google: store.google.com/us/category/phones

Nejlepší mobilní telefony Google bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Google do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač