Nejlepší mobilní telefony Google - březen 2023

Nejlepší mobilní telefony GoogleJaké mobilní telefony značky Google jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Google mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Americká společnost Google jakožto autor Androidu, nejrozšířenějšího operačního systému v mobilních telefonech, pod svou taktovkou vydává i fyzická zařízení. Zprvu se jednalo o smartphony označované přízviskem Google Nexus, které vyráběly v oboru renomovaní výrobci jako Samsung, LG či Huawei. Od roku 2016 jsou mobily označovány jmény Google Pixel a jsou u nich vyzdvihovány zejména nejžhavější novinky Androidu v jeho nejčistší podobě či špičkové fotoaparáty především díky softwaru.

Oficiální stránky Google: store.google.com/us/category/phones

Nejlepší mobilní telefony Google bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Google do 15 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Google do 12 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Google do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač