Nejlepší mobilní telefony Honor - červenec 2024

Nejlepší mobilní telefony Honor

Jaké mobilní telefony značky Honor jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Honor mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Přestože společnost Huawei vyrábí mobilní telefony přímo pod svou značkou, v roce 2013 se rozhodla přijít na trh ještě s dceřinou značkou Honor, aby pokryla větší část trhu. Mobilní telefony Honor se těšily velké oblibě a v poměru cena / výkon a statečně konkurovaly taktéž populárním mobilům od čínského výrobce Xiaomi. Kvůli embargu ze strany USA na mateřský Huawei v roce 2018 byl však narušen i rozvoj značky Honor, který začal opět nabírat na síle až v roce 2021 po oddělení od Huawei. Poslední roky tedy už Honor funguje jako samostatná společnost a mobily disponují plnohodnotnými Google službami, i když společná historie s Huawei je stále vidět například v nadstavbě nebo v různých designových prvcích.

Oficiální stránky Honor: www.hihonor.com

Nejlepší mobilní telefony Honor bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač