Nejlepší mobilní telefony Honor - září 2023

Nejlepší mobilní telefony HonorJaké mobilní telefony značky Honor jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Honor mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Přestože společnost Huawei vyrábí mobilní telefony přímo pod svou značkou, v roce 2013 se rozhodla přijít na trh ještě s dceřinou značkou Honor. Takto označené produkty primárně cílí na mladé lidi, kteří hledají co nejlépe vybavený telefon za rozumné peníze. I když velká podobnost mezi některými modely Huawei a Honor je častou záležitostí, mobily "pro mladé" bývají zpravidla levnější a to bez větších kompromisů na parametrech. Mobilní telefony Honor se tak těší velké oblibě a v poměru cena / výkon mají velmi blízko k taktéž populárním mobilům od čínského konkurenta Xiaomi.

Oficiální stránky Honor: www.hihonor.com

Nejlepší mobilní telefony Honor bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Honor do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač