Nejlepší mobilní telefony Huawei - květen 2024

Nejlepší mobilní telefony Huawei

Jaké mobilní telefony značky Huawei jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Huawei mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Společnost Huawei byla ještě pár let dozadu jedním z největších hráčů v oblasti informačních a komunikačních technologií. Na konci roku 2018 ale USA uvalily na společnost embargo a obvinily ji ze špionáže a krádeže duševního vlastnictví, byť bez veřejně známých konkrétních důkazů. Americké společnosti dostaly zákaz obchodování s Huawei, což vyústilo například v blokování Google služeb na nových telefonech či absenci 5G sítí.

V současné době jde na českém trhu spíše o okrajového výrobce s pár modely. Chybí stále podpora 5G sítí a vlastní Huawei služby mají stále daleko ke standardu trhu. Nejblíže k Huawei telefonům má společnost Honor, která se právě kvůli embargu osamostatnila a nabízí telefony včetně Google služeb a podpory 5G sítí.

Oficiální stránky Huawei: www.huawei.com

Nejlepší mobilní telefony Huawei bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Huawei do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Huawei do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Huawei do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Huawei do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač