Nejlepší mobilní telefony LG - březen 2023

Nejlepší mobilní telefony LGJaké mobilní telefony značky LG jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které LG mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Nadnárodní společnost LG má ve světě elektroniky nezastupitelnou roli zejména díky svým špičkovým televizorům. Nebylo by však technologické firmy, kdyby se alespoň z části nevěnovala populární oblasti mobilních telefonů. V porovnání s jihokorejským sokem Samsungem se sice mobily LG netěší tak velké oblibě, pro udržení konkurenceschopnosti však bývají o to příznivější jejich ceny. V mnoha případech si tak můžete pořídit skvěle vybavený telefon s nadstandardní kvalitou zpracování a za rozumné peníze.

Oficiální stránky LG: www.lg.com

Nejlepší mobilní telefony LG bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony LG do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony LG do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony LG do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony LG do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač