Nejlepší mobilní telefony Motorola - březen 2023

Nejlepší mobilní telefony MotorolaJaké mobilní telefony značky Motorola jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Motorola mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Původem americká společnost Motorola je podobně jako finská Nokia mohykánem v oblasti telekomunikací a zejména mobilních telefonů. Přechod do éry smartphonů byl této značce umožněn společností Lenovo, která v roce 2014 mobilní divizi Motoroly odkoupila a tak ji v podstatě zachránila. V dnešní době sice telefony s logem Motorola nepatří mezi rekordmany z pohledu celkového podílu na trhu, velmi často se ale jedná o konkurenceschopná zařízení, navíc s čistým Androidem.

Oficiální stránky Motorola: www.motorola.com

Nejlepší mobilní telefony Motorola bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Motorola do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Motorola do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Motorola do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Motorola do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač