Nejlepší mobilní telefony OnePlus - březen 2024

Nejlepší mobilní telefony OnePlus

Jaké mobilní telefony značky OnePlus jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které OnePlus mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Menší avšak ambiciózní čínská společnost OnePlus si vydobyla své místo na trhu mobilních telefonů osobním přístupem k uživatelům a vytvářením svých produktů na základě spolupráce s věrnými fanoušky. Podobnou produktovou filozofii má například i mladší společnost Nothing, za kterou ostatně stojí Carl Pei, spoluzakladatel OnePlus. Mobily historicky označované jako "flagship killer" se mimo jiné snaží vždy nabídnout maximální výbavu za nižší cenu než konkurence v podobě Applu a Samsungu. Svou výhodností mají telefony často blízko ke značce Xiaomi anebo Realme, kde druhá zmíněná značka patří pod stejnou mateřskou společnost Oppo.

Oficiální stránky OnePlus: www.oneplus.com

Nejlepší mobilní telefony OnePlus bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony OnePlus do 15 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony OnePlus do 12 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony OnePlus do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač