Nejlepší mobilní telefony Realme - březen 2023

Nejlepší mobilní telefony RealmeJaké mobilní telefony značky Realme jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Realme mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Společnost Realme je na první pohled velmi mladým výrobcem mobilních telefonů a jejich příslušenství, jelikož byla založena teprve v roce 2018. Ve skutečnosti se ale jedná o dceřinou společnost čínského výrobce spotřební elektroniky Oppo, který se na trhu pohybuje již od roku 2004 a spadá pod něj také například značka OnePlus. S velkou oporou za zády a strategií co nejlepšího poměru cena / výkon se tak mobily značky Realme stávají čím dál populárnější, neboť velmi často překonají i přeborníka v této oblasti, konkurenční Xiaomi.

Oficiální stránky Realme: www.realme.com

Nejlepší mobilní telefony Realme bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Realme do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Realme do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Realme do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Realme do 4 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Realme do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač