Nejlepší mobilní telefony Sony - červen 2024

Nejlepší mobilní telefony Sony

Jaké mobilní telefony značky Sony jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které Sony mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Podobně jako finská Nokia, i japonská společnost Sony sehrála velmi významnou roli při formování trhu s mobilními telefony. V současné době je pro tuto firmu nejvýznamnější oblastní podnikání zábavní průmysl, i výrobě mobilních telefonů se ale stále věnuje. Pod tlakem čínských výrobců sice Sony nepatří mezi největší hráče, své příznivce si však stále drží zejména díky nezaměnitelné identitě a špičkovým fotoaparátům. Foto snímače Sony navíc ve svých mobilech používá také řada konkurenčních společností, což svědčí o odbornosti tohoto japonského výrobce.

Oficiální stránky Sony: www.sony.com

Nejlepší mobilní telefony Sony bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Sony do 20 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Sony do 10 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Sony do 7 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Sony do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony Sony do 3 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač