Nejlepší mobilní telefony UMIDIGI - březen 2023

Nejlepší mobilní telefony UMIDIGIJaké mobilní telefony značky UMIDIGI jsou v současné době nejlepší a nejvýhodnější? Podívejte se, které UMIDIGI mobily se vyplatí, prozkoumejte jejich podrobné parametry a specifikace, nebo si vybrané modely vzájemně porovnejte.

Společnost UMIDIGI vydala svůj první smartphone v roce 2012 v domovské Číně, hned o dva roky později ale zamířila na globální trh. Mobily byly z počátku označovány jako UMi, od roku 2017 nesou název UMIDIGI. Přestože se jedná o poměrně mladého a malého výrobce mobilních telefonů, řadu uživatelů si získal osobním přístupem k uživatelům a nasloucháním jejich připomínek a přání. S tím souvisí také poměrně časté aktualizace firmwaru telefonů, které bývají u menších čínských výrobců často opomíjeny. Podobnou filozofii má například i konkurenční společnost OnePlus.

Oficiální stránky UMIDIGI: www.umidigi.com

Nejlepší mobilní telefony UMIDIGI bez ohledu na cenu

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony UMIDIGI do 5 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Nejlepší mobilní telefony UMIDIGI do 4 000 Kč

Pořadí
Náhled
Název
Naše hodnocení

Upozornění: Hodnocení těchto produktů je vytvářeno automaticky na základě jejich parametrů, uživatelského hodnocení a ceny. Jedná se o systémové řešení pro usnadnění vašeho výběru, nikoli o přímé doporučení redakce Cena-Vykon.cz. Nezdá se vám výsledné hodnocení? Dejte nám vědět!

Zpět na porovnávač