O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

2 komentáře

 1. 1

  Radim

  Zdravím Petře. Koupil jsem na váš tip Philips Mijia Ceiling a nemůžeme ho spárovat ani s jedním telefonem. Já mám Xiaomi Mi 8 a žena Xiaomi Redmi 5A. Nejde nám ho resetovat. Podle návodu by se měl zapnout a vypnout vypínač 7krát po sobě. Díky za info.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, a máte u aplikace Mi Home všechna oprávnění? Zejména oprávnění pro přístup k poloze, aby byl telefon schopen světlo najít (a samozřejmě mít zapnutý bluetooth a WiFi)? Jinak reset tohoto světla se provádí 5 rychlými kliky na vypínač během 3 sekund. Tj. světlo máte zapnuté, 5x rychle kliknete a vypínač (odpojíte od napájení) a poté by mělo zůstat svítit, resp. prostředek blikat = připraveno ke spárování. Pak ho již jen vyhledáte v aplikaci Mi Home a připojíte k vaší WiFi odesláním údajů přes bluetooth. + Ještě jedno důležité info: Aby šlo světlo v aplikaci najít, je třeba mít ve vašem profilu nastavenou Location na China.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2023 Cena-Vykon.cz