Slevové kupóny Banggood – září 2019

Slevové kupóny Banggood.comRádi objednáváte cenově výhodné či u nás nedostupné zboží ze zahraničí? Na základě naší spolupráce se zahraničním eshopem Banggood.com vám přinášíme slevové kupóny, které lze uplatnit při objednávkách vybraných produktů!

Rychlá navigace

Banggood je mezinárodní eshop zaměřující se na prodej v podstatě všeho, co vás napadne. Motto společnosti je „hodně muziky za málo peněz“, čímž je myšlena zejména politika co nejnižších možných cen! Mezi nejoblíbenější prodávané zboží patří například mobilní telefony Xiaomi, Doogee či Leagoo, příslušenství na drony DJI, ale také produkty z oblasti chytrého bydlení (zejména Xiaomi a Sonoff). Za zmínku stojí také web (Banggood EU Warehouse), ze kterého můžete objednávat zboží bez nutnosti řešit DPH či clo při jakékoli ceně. Pokud tedy rádi nakupujete za co nejvýhodnější ceny, neváhejte služeb tohoto eshopu využít.

Tato stránka je pravidelně aktualizována, poslední aktualizace: 2. 9. 2019

Aktuální slevové kupóny pro nákup na Banggood.com

V současné době pro vás bohužel nemáme žádné aktuální kupóny. :-(

Platnost kupónů je většinou časově omezena, pokud tedy o některém produktu přemýšlíte, rozhodně s využitím těchto slev neváhejte!

Jak je to s dopravou, DPH a clem?

Způsoby dopravy

  • Drtivá většina levného zboží se dá objednat s dopravou zdarma. K ceně objednaného zboží tedy nic navíc neplatíte! Dodací doba je v tomto případě cca 1 měsíc.
  • Chcete-li mít zboží u sebe co nejrychleji, nabízí se i různé rychlejší (placené) způsoby dopravy. Dodací dobu lze v tomto případě snížit až na pouhých 5 pracovních dní.

Placení DPH a cla

  • Za zásilku do 22 EUR (cca 25 USD) neplatíte ani DPH ani clo.
  • Za zásilku od 22 EUR je třeba při dovozu z Číny (sklad CN nebo HK) do EU uhradit 21 % DPH.
  • Při ceně zásilky nad 150 EUR (cca 175 USD) a dovozu z Číny (sklad CN nebo HK) se platí ještě navíc clo, cca 15 % (dle typu zboží). Například mobilní telefony jsou ale od cla osvobozeny při jakékoli ceně.
  • Banggood má však také evropské sklady (Banggood EU Warehouse), ze kterých můžete objednávat libovolné produkty bez nutnosti řešit DPH či clo při jakékoli ceně.

Copyright © 2012–2019 Cena-Vykon.cz