Nákupy a akce na Banggood.com – září 2021

Slevové kupóny Banggood.comRádi objednáváte cenově výhodné či u nás nedostupné zboží ze zahraničí? Jednou ze zajímavých možností je určitě eshop Banggood.com. Neváhejte nakupovat v aktuálních slevových akcích, nebo třeba s rychlým doručením z evropských skladů.

Rychlá navigace

Banggood je mezinárodní eshop zaměřující se na prodej v podstatě všeho, co vás napadne. Motto společnosti je „hodně muziky za málo peněz“, čímž je myšlena zejména politika co nejnižších možných cen.

Mezi nejoblíbenější prodávané zboží patří například mobilní telefony Xiaomi, Realme, Doogee či Ulefone, příslušenství pro drony DJI, ale také produkty z oblasti chytrého bydlení (zejména Xiaomi a Sonoff). Pokud tedy rádi nakupujete za co nejvýhodnější ceny, neváhejte služeb tohoto eshopu využít.

Aktuální slevové akce na Banggood.com

Jaké slevové akce v současné době probíhají na webu Banggood zjistíte hned na úvodní stránce tohoto eshopu.

Zobrazitslevové akce

Zboží z evropských skladů Banggood.com

Na speciální stránce Banggood Local Warehouse naleznete zboží v evropských skladech tohoto mezinárodního eshopu. Můžete si tak objednat produkty s rychlým doručením do jednoho týdne a bez nutnosti řešit DPH či clo při jakékoli ceně.

Sklad proNěmeckoSklad proČeskou rep.Sklad proSlovensko

Jak je to s dopravou, DPH a clem?

Způsoby dopravy

  • Drtivá většina levného zboží se dá objednat s dopravou zdarma. K ceně objednaného zboží tedy nic navíc neplatíte. Dodací doba je v tomto případě cca 1 měsíc.
  • Chcete-li mít zboží u sebe co nejrychleji, nabízí se i různé rychlejší (placené) způsoby dopravy. Dodací dobu lze v tomto případě snížit až na pouhých 5 pracovních dní.

Placení DPH a cla

  • Za zásilku do 22 EUR (cca 25 USD) neplatíte ani DPH ani clo.
  • Za zásilku od 22 EUR je třeba při dovozu z Číny (sklad CN nebo HK) do EU uhradit 21 % DPH.
  • Při ceně zásilky nad 150 EUR (cca 175 USD) a dovozu z Číny (sklad CN nebo HK) se platí ještě navíc clo, cca 15 % (dle typu zboží). Například mobilní telefony jsou ale od cla osvobozeny při jakékoli ceně.
  • Banggood má však také evropské sklady (Banggood EU Warehouse), ze kterých můžete objednávat libovolné produkty bez nutnosti řešit DPH či clo při jakékoli ceně.

Copyright © 2012–2021 Cena-Vykon.cz