Nejlepší herní PC sestavy – červenec 2018

Cena-Vykon.cz - Nejlepší herní PC sestavyTato stránka je věnována stručnému doporučení nejlepších herních počítačů v různých cenových relacích. Seznam začíná nejlevnější herní sestavou pro přijatelné hraní při Full HD rozlišení a pokračuje až k dražším počítačům pro náročnější uživatele, kteří touží po nekompromisním hraní jakýchkoli her na maximální detaily. Ať je tedy váš rozpočet jakýkoli, jistě si vyberete!

V případě každé sestavy je dbáno na získání co nejlepšího poměru Cena / Výkon! NEjedná se tedy o již hotová kompletní řešení, nýbrž o sestavy na míru z těch aktuálně nejvýhodnějších komponent. Prohlédnutí kompletních konfigurací či přímé zakoupení včetně sestavení v ceně naleznete pod níže uvedenými odkazy.

Součástí sestav není licence na operační systém Windows. Pokud tuto licenci potřebujete a chcete si nechat systém do počítače nainstalovat, nezapomeňte do objednávky přidat produkt Microsoft Windows 10 Home CZ USB. Patříte-li mezi uživatele, kteří si s instalací Windowsu poradí sami, můžete si operační systém pořídit z „druhé ruky“ za výrazně výhodnější cenu, viz následující odkazy – Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro. Stejně tak si můžete pořídit i Microsoft Office 2016 Home či Professional.

Všechny uvedené sestavy jsou pravidelně aktualizovány, poslední aktualizace: 16. 7. 2018

Rychlá navigace:

Nejlepší herní PC sestava do 10 000 Kč

Pokud byste si rádi pořídili co nejlevnější herní počítač z nových komponent, sestava v tomto duchu je správnou cestou. 4jádrový procesor AMD Athlon X4 950 a 8 GB operační paměti doplníme grafickou kartou s čipem Radeon RX 560. Do cenově příznivé počítačové skříně dáme ještě vhodnou základní desku, 1TB pevný disk a dostatečně výkonný zdroj a máme nejlevnější herní počítač s cenou okolo 10 000 Kč! Bezproblémové řešení pro méně náročné hráče či uživatele věnující se zejména starším herním titulům.

Nejlepší herní PC sestava do 10 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 10 000 Kč

Alternativní sestava s integrovaným grafickým jádrem

Alternativní možností co nejlevnějšího počítače je sestava s procesorem AMD Ryzen 3 2200G, který má přijatelně výkonné integrované grafické jádro. Ušetřené peníze tak můžete investovat do ostatních komponent v podobě lepší základní desky, větší operační paměti a SSD disku se slušnou kapacitou. Takovýto počítač má sice jako celek slabší grafický výkon, nicméně budete mít opravdu kvalitní základ, který lze v budoucnu velmi snadno vylepšit právě dokoupením chybějící dedikované grafické karty!

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 12 000 Kč

Druhou velmi levnou ale přijatelnou kombinací pro slušné herní zážitky je moderní procesor Intel Pentium Gold G5400 a grafická karta GeForce GTX 1050. Procesor je sice pouze 2jádrový, podporuje však Hyper-Threading, díky čemuž je schopen poskytnout 4 výpočetní vlákna. Výsledkem je tedy nejen velmi slušný výkon na více vláknech, ale zejména špičkový výkon ve hrách, které si s vícejádrovými procesory příliš nerozumí.

Nejlepší herní PC sestava do 12 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 12 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 15 000 Kč

V případě herního počítače s cenou do patnácti tisíc korun již můžeme sáhnout na nejmodernější procesory Ryzen od společnosti AMD. Nejlepší volbou procesoru je tedy 4jádrový AMD Ryzen 3 1200, který pro patřičný herní výkon doplníme skvěle výkonnou grafickou kartou s čipem GeForce GTX 1050 Ti. Operační paměť je 8 gigabajtů, pro uživatelská data poté dobře poslouží 1TB pevný disk. Počítači ale také nechybí kvalitní základní deska většího formátu ATX a slušně výkonný zdroj, což vám umožní bezproblémové vylepšování sestavy v budoucnu.

Nejlepší herní PC sestava do 15 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 15 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 20 000 Kč

Základem tohoto herního počítače je moderní procesor střední třídy, AMD Ryzen 5 1500X. K němu z pohledu grafického výkonu v uvedené cenové relaci nejvíce sedí karta s čipem od stejné společnosti, konkrétně Radeon RX 570. Dále nesmí chybět 8 GB operační paměti a dva pevné disky – rychlý 120GB SSD a vysokokapacitní 1TB HDD. Součástí sestavy je také velmi kvalitní zdroj s modulární kabeláží, který se postará o stabilitu celého systému.

Nejlepší herní PC sestava do 20 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 20 000 Kč

Alternativní sestava „Intel + NVIDIA“

Druhou možností nejvýkonnějšího počítače za 20 000 Kč je řešení postavené na nejmodernějším procesoru od Intelu a grafické kartě od NVIDIE – jmenovitě 4jádrovém Core i3-8300 a GeForce GTX 1060 3GB. Tuto konfiguraci oceníte zejména při hraní starších herních titulů jako Counter-Strike: Global Offensive či League of Legends, ve kterých je v této cenové relaci schopna dosáhnout nejlepších možných výsledků. Ani s novými hrami ale nemá samozřejmě tento počítač žádný problém.

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 25 000 Kč

Vybíráte herní sestavu za 25 000 korun? V rámci tohoto rozpočtu se dá již poskládat opravdu výborný počítač, který si bez problému poradí s drtivou většinou současných her na vysoké detaily. Základ tvoří moderní procesor od Intelu a výkonná grafická karta od NVIDIE, konkrétně 6jádrový Core i5-8400 a GeForce GTX 1060 6GB. Pro tuto konfiguraci je dále použito ideálních 16 GB operační paměti, spolehlivá herní základní deska a nesmí chybět ani dva pevné disky.

Nejlepší herní PC sestava do 25 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 25 000 Kč

Alternativní sestava „od AMD“

Druhou možností počítače za 25 000 Kč je řešení postavené na 6jádrovém procesoru AMD Ryzen 5 2600 a grafické kartě s čipem Radeon RX 580. Tato sestava je ideální volbou pro příznivce těch nejmodernějších počítačových her, které jsou schopny využít větší počet vláken procesoru a nadstandardní paměť zvolené grafické karty.

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 30 000 Kč

S parádním rozpočtem třiceti tisíc korun si můžete bez problému pořídit špičkový počítač bez jakýchkoli kompromisů. Mozkem takového stroje je opět 6jádrový procesor Intel Core i5-8400 podpořený 16 GB RAM. O nekompromisní herní výkon se však v případě této sestavy stará ještě výkonnější high-endová grafická karta s čipem GeForce GTX 1070! Pro operační systém a nejhranější hry je připraven rychlý SSD disk, na instalace datově náročnějších her a vaše ostatní data poté skvěle poslouží 2TB magnetický disk. Pro případné rozšiřování sestavy v budoucnu je k dispozici kvalitní deska formátu ATX, společně se spolehlivým počítačovým zdrojem.

Nejlepší herní PC sestava do 30 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 30 000 Kč

Alternativní sestava s AMD Ryzen

Druhou možností počítače za 30 000 Kč je opět řešení postavené na 6jádrovém procesoru od AMD. Ryzen 5 2600 je sice v porovnání s Intelem o něco slabší na jednom výpočetním vlákně, jelikož má však vláken 2x tolik, je výkonnější ve hrách a aplikacích schopných tuto konfiguraci využít.

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 40 000 Kč

I v případě nejlepšího herního počítače do 40 000 korun volíme nejmodernější procesor od Intelu, konkrétně taktovatelný 6jádrový Core i5-8600K. Tu největší část rozpočtu však opět věnujeme co nejvýkonnější grafické kartě, takové s čipem GeForce GTX 1080. Takto drahému počítači ale samozřejmě nesmí chybět ani 16 GB operační paměti, pořádný SSD v kombinaci s 2terabajtovým HDD či kvalitní zdroj a PC skříň. Počítač v takovéto konfiguraci se již nezastaví před žádnou současnou hrou, ani při nastavení maximálních detailů a vyššího rozlišení (Quad HD).

Nejlepší herní PC sestava do 40 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 40 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 50 000 Kč

Patříte mezi uživatele, kteří vždy chtějí to nejlepší? V tom případě je pro vaše herní zážitky ideální aktuálně nejlepší herní procesor Intel Core i7-8700K v kombinaci se špičkovou grafickou kartou GeForce GTX 1080 Ti! Takto extrémní komponenty vám poskytnou ten nejluxusnější herní zážitek při hraní jakékoli hry, zejména v kombinaci s profesionálním herním monitorem o nadstandardní frekvenci. Kvalitní komponenty napříč celou sestavou vám zajistí nejen možnost velmi slušného taktování, ale také dlouhou životnost, což je u takto drahého počítače neméně důležité.

Nejlepší herní PC sestava do 50 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 50 000 Kč

Máte k uvedeným herním sestavám nějaký dotaz či připomínku? Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2012–2018 Cena-Vykon.cz