Nejlepší herní PC sestavy – duben 2020

Cena-Vykon.cz - Nejlepší herní PC sestavyTato stránka je věnována stručnému doporučení nejlepších herních počítačů v různých cenových relacích. Seznam začíná nejlevnější herní sestavou pro přijatelné hraní při Full HD rozlišení a pokračuje k dražším počítačům pro náročnější uživatele, kteří touží po hraní jakýchkoli her na maximální detaily bez kompromisů. Ať je tedy váš rozpočet jakýkoli, jistě si vyberete!

V případě každé sestavy je dbáno na získání co nejlepšího poměru cena / výkon. NEjedná se tedy o již hotová kompletní řešení, nýbrž o sestavy na míru z těch aktuálně nejvýhodnějších komponent. Možnost prohlédnout si kompletní konfigurace či jejich přímé zakoupení včetně sestavení v ceně naleznete pod níže uvedenými odkazy.

Součástí sestav není licence na operační systém Windows. Pokud tuto licenci potřebujete a chcete si nechat systém do počítače nainstalovat, nezapomeňte do objednávky přidat produkt Microsoft Windows 10 Home CZ. Patříte-li mezi uživatele, kteří si s instalací Windowsu poradí sami, můžete si operační systém pořídit z „druhé ruky“ za výrazně výhodnější cenu, viz následující odkazy – Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro. Stejně tak si můžete pořídit i Microsoft Office 2019 Home či Professional.

Všechny uvedené sestavy jsou pravidelně aktualizovány, poslední aktualizace: 20. 3. 2020

Rychlá navigace:

Nejlevnější herní PC sestava (do 11 000 Kč)

Pokud byste si rádi pořídili co nejlevnější herní počítač z moderních a nových komponent, sestava v tomto duchu je správnou cestou. 4jádrový procesor AMD Ryzen 3 1200 a 8 GB operační paměti doplníme grafickou kartou s čipem Radeon RX 570. Do cenově příznivé počítačové skříně dáme ještě vhodnou základní desku, rychlý 256GB pevný disk, dostatečně výkonný zdroj a máme nejlevnější herní počítač s cenou lehce přes 10 000 Kč! Bezproblémové řešení pro méně náročné hráče či uživatele věnující se zejména starším herním titulům.

Nejlevnější herní PC sestavaZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 11 000 Kč

Alternativní sestava s integrovaným grafickým jádrem

Alternativní možností co nejlevnějšího počítače je sestava s procesorem AMD Ryzen 3 3200G, který má přijatelně výkonné integrované grafické jádro. Ušetřené peníze tak můžete investovat do ostatních komponent, zejména v podobě lepší základní desky, větší operační paměti a rychlejšího SSD NVMe disku. Takovýto počítač má sice jako celek slabší grafický výkon, nicméně budete mít opravdu kvalitní základ, který lze v budoucnu velmi snadno vylepšit právě dokoupením chybějící dedikované grafické karty!

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 15 000 Kč

V případě herního počítače s cenou do patnácti tisíc korun je nejlepší volbou procesoru moderní Intel Core i3-9100F. Ten pro patřičný herní výkon doplníme skvěle výkonnou grafickou kartou s čipem Radeon RX 580. Operační paměť systému je nadstandardních 16 gigabajtů, pro uživatelská data poté dobře poslouží 256GB SSD disk. Počítači ale také nechybí kvalitní základní deska většího formátu ATX a spolehlivý zdroj, což vám v budoucnu umožní bezproblémové vylepšování sestavy.

Nejlepší herní PC sestava do 15 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 15 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 20 000 Kč

Základem tohoto herního počítače je nejvýkonnější procesor do 3500 korun, populární AMD Ryzen 5 2600X. K němu z pohledu grafického výkonu v uvedené cenové relaci nejvíce sedí karta s čipem od NVIDIE, konkrétně novinka GeForce GTX 1650 Super. Dále nesmí chybět 16 GB systémové paměti a dva pevné disky – rychlý 256GB SSD a vysokokapacitní 1TB HDD. Součástí sestavy je také velmi kvalitní zdroj s modulární kabeláží, který se postará o stabilitu celého systému.

Nejlepší herní PC sestava do 20 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 20 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 25 000 Kč

Vybíráte herní sestavu za 25 000 korun? V rámci tohoto rozpočtu se dá již poskládat opravdu výborný počítač, který si snadno poradí s drtivou většinou současných her na vysoké detaily. Základ tvoří nekompromisně výkonný procesor a moderní grafická karta od AMD, konkrétně 6jádrový Ryzen 5 3600 a Radeon RX 5600 XT. Pro tuto konfiguraci je dále použito ideálních 16 GB operační paměti, spolehlivá herní základní deska a nesmí chybět ani dva pevné disky.

Nejlepší herní PC sestava do 25 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 25 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 30 000 Kč

S parádním rozpočtem třiceti tisíc korun si můžete pořídit špičkový počítač bez jakýchkoli kompromisů! Mozkem takového stroje je opět neodolatelně výhodný 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 3600 podpořený 16 GB RAM. O luxusní herní výkon se v případě této sestavy stará žhavá novinka vyšší střední třídy – grafická karta Radeon RX 5700 XT. Pro operační systém a nejhranější hry je připraven rychlý SSD disk. Na instalace datově náročnějších her a vaše ostatní data poté skvěle poslouží větší 2TB magnetický disk. Pro případné rozšiřování sestavy v budoucnu je k dispozici kvalitní deska formátu ATX, společně se spolehlivým počítačovým zdrojem.

Nejlepší herní PC sestava do 30 000 Kč

Zobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 30 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 40 000 Kč

I v případě nejlepšího herního počítače do 40 000 korun primárně volíme moderní procesor od AMD, konkrétně 8jádrový Ryzen 7 3700X. Tu největší část rozpočtu však opět věnujeme co nejvýkonnější a zároveň odladěné grafické kartě, té s čipem NVIDIA GeForce RTX 2070 Super. Takto drahému počítači ale samozřejmě nesmí chybět ani 16 gigabajtů operační paměti, pořádný 512GB SSD v kombinaci s 2TB HDD, či kvalitní zdroj a PC skříň. Počítač v takovéto konfiguraci se již nezastaví před žádnou současnou hrou ani při nastavení maximálních detailů a vyššího rozlišení (Quad HD).

Nejlepší herní PC sestava do 40 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 40 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 50 000 Kč

Patříte mezi uživatele, kteří chtějí to nejlepší? V tom případě je pro vaše herní zážitky ideální jeden z aktuálně nejlepších herních procesorů, taktovatelný Intel Core i7-9700K. Ten vám v kombinaci se špičkovou high-endovou kartou GeForce RTX 2080 Super poskytne nejluxusnější herní zážitek při hraní jakékoli hry, zejména v kombinaci s profesionálním herním monitorem o nadstandardní frekvenci. Kvalitní komponenty napříč celou sestavou zajistí také dlouhou životnost, což je u takto drahého počítače neméně důležité.

Nejlepší herní PC sestava do 50 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 50 000 Kč

Druhou možností je v této nejvyšší cenové relaci herní počítač s procesorem od společnosti AMD. Řeč je konkrétně o 8jádrovém modelu Ryzen 7 3800X s 16 výpočetními vlákny! Tento procesor dosahuje celkového vyššího výpočetního výkonu než konkurenční Intel a stává se tak nejen skvělým partnerem pro hraní, ale i pro náročné pracovní úkony a výpočty. Neplánujete-li tedy na vašem novém PC pouze hrát, sestava v následující konfiguraci je pro vás vhodnější.

Zobrazit alternativní sestavu

Máte k uvedeným herním sestavám nějaký dotaz či připomínku? Neváhejte nás kontaktovat.

Nepotřebujete herní počítač, ale spíše sestavu pro domácí či pracovní využití? V tom případě se podívejte na aktuální doporučení nejlepších stolních počítačů.

Copyright © 2012–2020 Cena-Vykon.cz