Nejlepší herní PC sestavy – červen 2019

Cena-Vykon.cz - Nejlepší herní PC sestavyTato stránka je věnována stručnému doporučení nejlepších herních počítačů v různých cenových relacích. Seznam začíná nejlevnější herní sestavou pro přijatelné hraní při Full HD rozlišení a pokračuje k dražším počítačům pro náročnější uživatele, kteří touží po hraní jakýchkoli her na maximální detaily bez kompromisů. Ať je tedy váš rozpočet jakýkoli, jistě si vyberete!

V případě každé sestavy je dbáno na získání co nejlepšího poměru cena / výkon. NEjedná se tedy o již hotová kompletní řešení, nýbrž o sestavy na míru z těch aktuálně nejvýhodnějších komponent. Možnost prohlédnout si kompletní konfigurace či jejich přímé zakoupení včetně sestavení v ceně naleznete pod níže uvedenými odkazy.

Součástí sestav není licence na operační systém Windows. Pokud tuto licenci potřebujete a chcete si nechat systém do počítače nainstalovat, nezapomeňte do objednávky přidat produkt Microsoft Windows 10 Home CZ USB. Patříte-li mezi uživatele, kteří si s instalací Windowsu poradí sami, můžete si operační systém pořídit z „druhé ruky“ za výrazně výhodnější cenu, viz následující odkazy – Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro. Stejně tak si můžete pořídit i Microsoft Office 2016 Home či Professional.

Všechny uvedené sestavy jsou pravidelně aktualizovány, poslední aktualizace: 7. 6. 2019

Rychlá navigace:

Nejlevnější herní PC sestava (do 11 000 Kč)

Pokud byste si rádi pořídili co nejlevnější herní počítač z moderních a nových komponent, sestava v tomto duchu je správnou cestou. 4jádrový procesor AMD Ryzen 3 1200 a 8 GB operační paměti doplníme grafickou kartou s čipem Radeon RX 570. Do cenově příznivé počítačové skříně dáme ještě vhodnou základní desku, rychlý 240GB pevný disk, dostatečně výkonný zdroj a máme nejlevnější herní počítač s cenou lehce přes 10 000 Kč! Bezproblémové řešení pro méně náročné hráče či uživatele věnující se zejména starším herním titulům.

Nejlevnější herní PC sestavaZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 11 000 Kč

Alternativní sestava s integrovaným grafickým jádrem

Alternativní možností co nejlevnějšího počítače je sestava s procesorem AMD Ryzen 3 2200G, který má přijatelně výkonné integrované grafické jádro. Ušetřené peníze tak můžete investovat do ostatních komponent, zejména v podobě lepší základní desky, větší operační paměti a rychlejšího SSD NVMe disku. Takovýto počítač má sice jako celek slabší grafický výkon, nicméně budete mít opravdu kvalitní základ, který lze v budoucnu velmi snadno vylepšit právě dokoupením chybějící dedikované grafické karty!

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 15 000 Kč

V případě herního počítače s cenou do patnácti tisíc korun je nejlepší volbou procesoru moderní Intel Core i3-9100F. Ten pro patřičný herní výkon doplníme skvěle výkonnou grafickou kartou s čipem Radeon RX 570 v 8GB verzi. Operační paměť systému je nadstandardních 16 gigabajtů, pro uživatelská data poté dobře poslouží 256GB SSD disk. Počítači ale také nechybí kvalitní základní deska většího formátu ATX a slušně výkonný zdroj, což vám v budoucnu umožní bezproblémové vylepšování sestavy.

Nejlepší herní PC sestava do 15 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 15 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 20 000 Kč

Základem tohoto herního počítače je výkonný moderní procesor střední třídy, 6jádrový Intel Core i5-9400F. K němu z pohledu grafického výkonu v uvedené cenové relaci nejvíce sedí karta s čipem od AMD, konkrétně Radeon RX 580 s vlastními 8 GB operační paměti. Dále nesmí chybět 16 GB systémové paměti a dva pevné disky – rychlý 256GB SSD a vysokokapacitní 1TB HDD. Součástí sestavy je také velmi kvalitní zdroj s modulární kabeláží, který se postará o stabilitu celého systému.

Nejlepší herní PC sestava do 20 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 20 000 Kč

Pokud jste spíše příznivci produktů společnosti NVIDIA, můžete místo zmíněného Radeonu zvolit grafickou kartu GeForce GTX 1060 6GB. Ta si vede obecně lépe zejména ve starších herních titulech optimalizovaných pro DirectX 11, ani s těmi nejnovějšími hrami ale samozřejmě nemá problém.

Nejlepší herní PC sestava do 25 000 Kč

Vybíráte herní sestavu za 25 000 korun? V rámci tohoto rozpočtu se dá již poskládat opravdu výborný počítač, který si snadno poradí s drtivou většinou současných her na vysoké detaily. Základ tvoří výkonný procesor a moderní grafická karta, konkrétně 6jádrový AMD Ryzen 5 2600X a žhavá novinka NVIDIA GeForce 1660 Ti. Pro tuto konfiguraci je dále použito ideálních 16 GB operační paměti, spolehlivá herní základní deska a nesmí chybět ani dva pevné disky.

Nejlepší herní PC sestava do 25 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 25 000 Kč

Nejlepší herní PC sestava do 30 000 Kč

S parádním rozpočtem třiceti tisíc korun si můžete pořídit špičkový počítač bez jakýchkoli kompromisů! Mozkem takového stroje je 6jádrový taktovatelný procesor Intel Core i5-9600K podpořený 16 GB RAM. O nekompromisní herní výkon se v případě této sestavy stará ještě výkonnější high-endová grafická karta s čipem GeForce RTX 2060. Pro operační systém a nejhranější hry je připraven rychlý SSD disk. Na instalace datově náročnějších her a vaše ostatní data poté skvěle poslouží větší 2TB magnetický disk. Pro případné rozšiřování sestavy v budoucnu je k dispozici kvalitní deska formátu ATX, společně se spolehlivým počítačovým zdrojem.

Nejlepší herní PC sestava do 30 000 Kč

Zobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 30 000 Kč

Alternativní sestava s AMD

Nebude-li váš počítač sloužit pouze na hraní, mohla by vás více oslovit sestava s procesorem AMD Ryzen 5 2600X. I tento procesor má 6 fyzických jader, nicméně výpočet umožňuje až na 12 vláknech. To z něj dělá mnohem schopnějšího pomocníka než konkurenční Intel, zejména při pracovním vytížení.

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 40 000 Kč

I v případě nejlepšího herního počítače do 40 000 korun primárně volíme moderní procesor od Intelu, konkrétně 6jádrový Core i7-8700. Tu největší část rozpočtu však opět věnujeme co nejvýkonnější grafické kartě, té s čipem GeForce RTX 2070. Takto drahému počítači ale samozřejmě nesmí chybět ani 16 gigabajtů operační paměti, pořádný 512GB SSD v kombinaci s 2TB HDD, či kvalitní zdroj a PC skříň. Počítač v takovéto konfiguraci se již nezastaví před žádnou současnou hrou, ani při nastavení maximálních detailů a vyššího rozlišení (Quad HD).

Nejlepší herní PC sestava do 40 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 40 000 Kč

Alternativní sestava s AMD

Druhou možností je v této cenové relaci herní počítač s procesorem od společnosti AMD. Řeč je konkrétně o 8jádrovém modelu Ryzen 7 2700X s 16 výpočetními vlákny! Tento procesor dosahuje celkového vyššího výpočetního výkonu než konkurenční Intel a stává se tak nejen skvělým partnerem pro hraní, ale i pro náročné pracovní úkony a výpočty. Neplánujete-li tedy na vašem novém PC pouze hrát, sestava v následující konfiguraci je pro vás vhodnější.

Zobrazit alternativní sestavu

Nejlepší herní PC sestava do 50 000 Kč

Patříte mezi uživatele, kteří chtějí to nejlepší? V tom případě je pro vaše herní zážitky ideální jeden z aktuálně nejlepších herních procesorů, taktovatelný Intel Core i7-9700K. Ten vám v kombinaci se špičkovou grafickou kartou GeForce RTX 2080 poskytne nejluxusnější herní zážitek při hraní jakékoli hry, zejména v kombinaci s profesionálním herním monitorem o nadstandardní frekvenci. Kvalitní komponenty napříč celou sestavou zajistí také dlouhou životnost, což je u takto drahého počítače neméně důležité.

Nejlepší herní PC sestava do 50 000 KčZobrazit konfiguraciKoupit herní PC za 50 000 Kč

Máte k uvedeným herním sestavám nějaký dotaz či připomínku? Neváhejte mě kontaktovat.


Copyright © 2012–2019 Cena-Vykon.cz