Podobné články

4 komentáře

 1. 1

  Jan

  Dobrý den, mám otázku ohledně nejlepší sestavy za 20000,-. Grafika není dostupná, dala by se vyměnit za ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP! Edition nebo máte nějaké jiné alternativy?

  Odpovědět
  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, kvůli zblázněným těžařům kryptomněn je čím dál těžší sehnat moderní grafickou kartu za rozumné peníze. :-X Nicméně ano, zmíněný model můžete použít…

   Odpovědět
 2. 2

  Pepa

  Zdravím, prvně se omlouvám, že píši do jiného tématu, ale nestihl jsem to před uzavírkou. Potýkám se s výběrem tabletu. Vyžaduji tyto parametry: 10.1 palců obrazovka, FHD displej, systém android a cenu co nejblíže 5000 korun (v českých obchodech). Hlavní je pro mě tedy kvalita obrazu. Z heuréky mi vyšlo, že mám vlastně tři možnosti Acer Iconia One 10 NT.LE2EE.001, Lenovo TAB 3 10 Plus ZA0X0126CZ a Lenovo IdeaTab A10 ZA010012CZ. Nejvíce se mi líbí první jmenovaný, za ostatními zaostává snad jen kapacitou baterie (budu rád když mě vyvedete z omylu). Zajímá mě jestli je to dobrá volba nebo byste volil jiný model (i nějaký co jsem nezaregistroval). Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

  Odpovědět
  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, ano, dle vašich požadavků jsou zmíněné tablety v podstatě jediná možná řešení. Tablety jsou parametrově v podstatě srovnatelné, tj. obecně bych doporučil ten první zmíněný, jelikož se jedná o nejnovější model. Pokud oceníte o něco větší baterii, poté volte druhý uvedený tablet.

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2012–2018 Cena-Vykon.cz