O autorovi

Podobné články

26 komentářů

 1. 1

  Daniel

  Dobrý den, co by jste místo, již zmíněné, grafiky řekl na MSI GTX 970 GAMING 4G?

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, pokud vám to rozpočet dovolí, tak proč ne, zdroj by ji měl bez problému utáhnout.

 2. 2

  Jan

  A jak by to vypadalo při Assassin’s creed Unity? BF4 rozjede hodně PC, mám i3 procesor, 8GB RAM, GTX 650 Ti, přesně se jedná o Barbone w eagle Bronze a hraji BF4 taky na maximální detaily se mi zdá, sice teda nemám plynulých 60 FPS, ale není tam žádný problém jakože „lagy“ apod.

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   I tuto hru by měla použitá grafická karta zvládat (na vysoké detaily).

 3. 3

  Václav

  Dobrý den chtěl bych se zeptat zda se oplati HAL3000 Game Prime, PCHS20062 ci by jste mi dokazal sestavit za tu cenu lepsi i s monitorem a windowsem dekuji predem za odpoved a preji Hezky den Kazík

  1. 3.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, na jaké to máte použití? Na hry totiž tato sestava rozhodně není… Pokud na tom tedy nechcete hrát pouze několik let staré tituly. Výrazně lepší herní sestavu použitelnou v dnešní době jsem schopen sestavit tak za cca 17 000 Kč. Níže však dle mého názoru nemá smysl jít.

 4. 4

  Martin

  Utáhla by tato sestava Zaklínače 3? Děkuji.

  1. 4.1
 5. 5

  Lubas

  Dobrý den, zajímalo by mě nebo jakou skříň by jste mi doporučili místo té co máte v této sestavě… myslím cenově přijatelnou. Děkuji za odpověd.

  1. 5.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, jako dostačující se mi jeví například skříň Evolveo R05 s USB 3.0 vstupem a všemi konektory a tlačítky umístěnými prakticky, tedy na přední straně.

 6. 6

  michal

  Zdravím Vás, zaujala mě Vaše sestava a tak jsem se snažil najít už slouženou alternativu. Proto bych se chtěl zeptat zda-li těmto parametrům odpovídá tato sestava Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 2? Taktéž by mě zajímal Váš názor na tyto sestavy na podobných portálech jako je Alza. díky moc za odpověď

  1. 6.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, ano, sestava vypadá rozhodně srovnatelně. Co se však obecně týče sestav již poskládaných, tak se ve většině případů dá postavit počítač lepší… Je to však vždy individuální.

 7. 7

  Bob

  Dobrý den. Myslíte, že tato herní sestava je dobrá? Popřípadě jaký je váš názor? :) A utáhlo by to Far Cry 4? děkuji za odpověď.

  1. 7.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, hezká sestava, Far Cry 4 utáhne určitě.

 8. 8

  Lubas

  Dobrý den budu si objednávat tuto sestavu co zde máte a mám 2 otázky: 1. mohu použít tento můj starší HDD? 2. Pokud ne, jaký by jste mi doporučil SSD disk? Uvažoval bych o 120 GB. Děkuji za odpověď…

  1. 8.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, starý disk použít určitě můžete, co se týče SSD, tak do kvalitního počítače kvalitní SSD… šel bych do novinky Samsung 850 EVO 120GB, MZ-75E120B.

 9. 9

  kojot

  Nechápu, kdo tyhle sestavy skládá. za 1) nevím proč bych si do pc za 30k měl kupovat grafiku za 6k, když ani neutáhne na full dnešní hry. 2) proboha proč sluchátka za 2k?? wth :D tohle přeci nemůžete myslet vážně.

  1. 9.1

   Adam Přívětivý

   Dobrý den, děkuji za reakci. Počítač sám o sobě stojí 24 a půl tisíce a v této ceně už je grafika jako Nvidia 760 pochopitelná. Celý počítač je zaměřený na kvalitu a jsou tomu tedy podřízeny i herní sluchátka, která jsou dražší, ale za to jsou opravdu velice kvalitní a vydrží vám.

 10. 10

  Cavror

  Chtěl bych se zeptat na kolik fps by to rozjelo Minecraft, CS:GO a Shadow of Mordor. Děkuji za odpověď.

  1. 10.1

   Petr Mlejnek

   První dvě jsou poměrně málo náročné hry, tam tedy bude na plné detaily FPS více než dost. V poslední zmiňované hře bych to viděl tak na průměr okolo 50 FPS (na plné detaily).

 11. 11

  Fredy

  Zdravím Vás pane Mlejnek a mám dotaz. Kdo mi tuto sestavu bezproblémově může složit? Děkuji.Ferdinand.

  1. 11.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, zdarma si ho můžete nechat sestavit např. na CZC.cz, jako placenou avšak o to profesionálnější službu lze poté využít sestavení například od Alza.cz nebo Mironet.cz.

 12. 12

  Jakub J.

  Nebylo by lepší použít místo Gigabyte GV-N760OC-2GD -> MSI GTX 960 GAMING 2G cenově je zhruba o 200 Kč dražší ale benchmark testy ukazují lepší výkonnost o 20 %. K monitoru: Je znatelný rozdíl místo stávajícího monitoru použít IPS monitor na hry? kvůli pomalejší odezvě IPS monitoru nevím zda-li to hodně ovlivní průběh hry. Předem děkuji za odpověď. :)

  1. 12.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, jaký benchmark myslíte? Obě karty jsou ve hrách výkonnostně srovnatelné, tj. ano, nahradit první za druhou určitě lze, o 20 % větší výkon v různých hrách bych však určitě nečekal. Co se týče monitorů, viz. můj nedávný článek o herních monitorech – ISP monitor bych tedy na „profesionální“ hraní nedoporučil, pokud se tedy nejedná u nějaký high-endový velmi drahý model.

   1. 12.1.1

    Jakub J.

    Zde jsou vypsaný všechny grafický karty a mají tam zapsaný hodnocení z testů. GTX 960 (hodnocení – 5974), GTX 760 (hodnocení – 4968) i v těch zbylých kolonkách je zapsaná jako lepší. :)

    1. 12.1.1.1

     Petr Mlejnek

     Nejedná se sice o porovnání v konkrétních hrách nicméně máte pravdu, dle testování karet v jejich softwaru se jeví GTX 960 lépe. Jelikož jsou grafické karty s tímto čipem od začátku tohoto roku dostupné i u nás, a to za ceny v podstatě srovnatelné s GTX 760, jedná se určitě o výhodnou volbu.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz