O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

16 komentářů

 1. 1

  Dan

  Mám Kingston HyperX Cloud II a nemůžu si je vynachválit. Dokonalý zvuk poskytne i vynikající odhad např. ve hře CS:GO kde se protivník nachází. Opravdu doporučuji tuto značku.

 2. 2

  Mikal

  Siberie V3 vs. Cloud 2. Prosím porovnání bez ohledu na cenu. Děkuji

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, bez ohledu na cenu Cloud II, jelikož mají celkově lepší parametry a více příslušenství. Ve prospěch V3 poté hraje pouze (z mého pohledu) praktičtější konstrukce při každodenním používání u PC.

 3. 3

  Anonym

  Myslíte že se vyplatí připlatit si za HyperX Cloud II?

  1. 3.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, jestli se vyplatí si připlatit je značně individuální… Nicméně pokud chcete lepší sluchátka (za více peněz), tak Cloud II jsou ideální volbou, jelikož jsou schopny poskytnout virtuální 7.1 ozvučení (oproti klasickému stereu).

 4. 4

  Roman

  Dobrý den, řeším připojení herních sluchátek s mikrofonem do notebooku kde je pouze jeden 3.5 jack. Lze připojení vyřešit tímto kabelem/redukcí? Či jaké případné jiné řešení by jste doporučil? Děkuji.

  1. 4.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, ano, toto je přesně ten kabel, který potřebujete.

 5. 5

  Michal

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký počítač do 20000 na hraní Battlefieldu 1 byste mi doporučil?

  1. 5.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, vycházet můžete z nedávného článku o herním PC za 20 000 Kč, kde bych pouze vyměnil procesor a základní desku za modernější, tedy Intel Core i5-7500 a např. MSI B250 KRAIT GAMING.

  2. 5.2

   GoogleIt

   Operační systém: Windows 10 64-bit, Procesor: Intel Core i7 4790, RAM: 16 GB, Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB

 6. 6

  Jirka

  Dobrý den, koupil a následně jsem si i sestavil vaše herní pc za podzim 2016. Všechno funguje až do té doby, když zapnu nějakou (jedno jakou) hru. Hra po nějakých 5-30minutách začne neodpovídat a spadne nastavení grafické karty. Nevím jestli mám kartu reklamovat nebo jestli mám něco špatně nastavené a nebo jestli není chyba někde jinde. Předem děkuji za odpověď. Jirka

  1. 6.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, máte aktuální všechny ovladače a BIOSy (především pro základní desku a grafickou kartu)? Máte legální / aktivovanou verzi operačního systému? Máte nainstalované nejnovější verze DirectX (lze nainstalovat přes DirectX End-User Runtime)? Nepřehřívá se grafická karta (lze zkontrolovat přes HW Monitor)? Pokud ano a stále to zlobí, přeinstalujte celý OS Windows a zkuste to znovu. Pokud ani čistá instalace nezabere, doporučuji grafickou kartu reklamovat.

   1. 6.1.1

    Jiří

    Všechno co jste zmínil mám a grafická karta jede na 40 stupňů, ovšem nevím, jak přeinstalovat OS

    1. 6.1.1.1

     Petr Mlejnek

     Stáhněte si nástroj Media Creation Tool, prostřednictvím něj si vytvoříte instalační USB se systémem a tuto instalaci poté spustíte pro přeinstalování celého systému (původní doporučuji celý smazat, před tím samozřejmě vše důležité zálohovat).

 7. 7

  Jakub

  Co si myslíte o sluchátkách Connect IT Sniper 7.1?

  1. 7.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, osobně s nimi zkušenost nemám, nicméně konstrukce se mi nejeví příliš bytelná a umístění / řešení mikrofonu je dosti nepraktické, tj. s cenou okolo 500 Kč bych se rozhodoval mezi Trust GXT 310 Gaming Headset a Genius Gaming HS-G500V.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2023 Cena-Vykon.cz