O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

6 komentářů

 1. 1

  Ondřej Zapletal

  Dobrý den pane Mlejnku, omlouvám se, že píšu mimo téma, ale nenašel jsem způsob jak Vás jinde kontaktovat. Vybírám zařízení 2v1 (notebook s dotykovou obrazovkou, buď překlopitelnou nebo úplně odpojitelnou). Na trhu je spoustu zařízení z Číny, ale nevím který vybrat. Vaše stránky sleduji už dlouho a mockrát mi pomohly. Takže pokud plánujete nějaký článek na toto téma, rád si počkám. Pokud ne prosím o radu. Zařízení budu používat hlavně na práci. Office, mail, internet. Budu ho hodně přenášet takže bych radši menší zařízení, ale zase aby se na něm pohodlně pracovalo. Sem tam si zahraju na odreagování nějakou hru, ale nic náročného. Moje představa je něco okolo 13 palců a hlavně aby to bylo svižné. Důležité je, aby OS byl Windows. Děkuji.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, nevím, jaká je vaše představa o ceně, nicméně z parametrově slušnějších notebooků je mým favoritem zejména Dell Inspiron 13 TN-5379-N2-511S. Za dané peníze parádní stroj, který má překlápěcí dotykovou IPS obrazovku. Pokud by vás zajímal tento model ve větším provedení, jedná se o Dell Inspiron 15 TN-5579-N2-511S.

   1. 1.1.1

    Ondřej Zapletal

    Dobrý den, moc děkuji za odpověď. V téhle cenové relaci bych se asi jinak nerozhodl. Ale jak jsem zmínil výše, dívám se i po čínských 2v1. Takže můj rozpočet je daleko níže. Máte pravdu měl jsem to uvést hned. S cenou bych se chtěl dostat pod 12000 a ještě jedna věc. Po „ohmatání“ zařízení od známých jsem zjistil, že by stačila i velikost 11,6 ale menší ne. Takže 11.6 až 13 palců. A nezmínil jsem dlouhou výdrž baterie 😂

    1. 1.1.1.1

     Petr Mlejnek

     Dobrý den, tak to bohužel nevím… ve stanoveném rozpočtu mne žádné rozumné 2v1 řešení nenapadá. Nejlevnější přijatelné je z mého pohledu Acer Switch 3 NT.LDREC.005, je to však již nad váš rozpočet. :-(

 2. 2

  W

  Dobrý den – dotaz možná trochu mimo téma, ale u vhodnějšího příspěvku jsou již bohužel uzavřeny komentáře. Chtěl bych si zakoupit televizi pro svůj Xbox One. Základní podmínkou je vejít se do 10.000 Kč. Úhlopříčka minimálně 43″ a nejspíš bych zvládl oželet 4k, pokud by to bylo ve prospěch kvality. Poradíte mi, prosím?

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, z větších TV za super peníze bych vám doporučil doprodávající se model Toshiba 48L3663DG. Pokud přemýšlíte nad 4K, tak bych si počkal na TCL U43P6006.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz