O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

5 komentářů

 1. 1

  Pepa

  Děkuji vám za krásný článek. Jen se mi nepodařilo zjistit jestli dokáže televize TCL 43EP662 (do 7000) přehrát DTS zvuk ze souboru, který je na externím médiu (harddisk, flash disk). S video formáty problém nebude, ale tohle jsem dohledat nedokázal. Mnohokrát děkuji za odpověď.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, tak to jsem bohužel neměl možnost vyzkoušet. :-( Zkuste se prosím zeptat podpory na oficiálních stránkách TCL.

   1. 1.1.1

    Pepa

    Dobře. Přesto velmi děkuji za radu :)

   2. 1.1.2

    Pepa

    Tak jsem si tu televizi nakonec zakoupil. Vestavěný přehrávač sice DTS nepřehrajem, ale TV disponuje androidem. Takže lze nainstalovat např. VLC, MX Player atd. No přesto má TV jisté rezervy. Takže obraz se často seká a škube, ale to záleží na zdrojovém videu. Asi za to může fakt, že surový výkon televize odpovídá ceně. A to mluvíme jen o 1080p. Nejlepších výsledků jsem dosáhl když jsem nainstaloval aplikaci Plex a streamuji skrz ní video z PC do TV. Tam mi funguje 4k bez nejmenších problémů.

    1. 1.1.2.1

     Petr Mlejnek

     Ano, u televizí s Androidem je to podobné, jakou u telefonů, tj. levnější řešení funguje, ale je prostě pomalejší. Nespornou výhodou je však podpora největšího množství aplikací, právě VLC na televizi používám v podstatě denně.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz