Podobné články

6 komentářů

 1. 1

  Puell

  Všechny ty placky vypadají zepředu prakticky stejně. Kde jsou ty doby (roky kolem 2012), kdy smartphony měly nějaký design. :(

  Odpovědět
  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   To je pravda, co se vzhledu týče, tak i přes velkou konkurenci začínají být telefony celkem nudné…

   Odpovědět
 2. 2

  Jiří

  Vážený pane Mlejnku, prosím o Vaše zhodnocení dostupných mobilních telefonů v cenové relaci do 7 000 Kč s ohledem na baterii, výkon a racionalitu. Díky předem.

  Odpovědět
  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, možností je hned několik. Z podzimního článku o mobilech do 7000 Kč je super Nokia 7 Plus ve verzi Dual SIM, popř. druhý zmíněný Honor 8X, který se dá v 64GB verzi sehnat okolo parádních 5000 Kč. Výhodným pořízením je také Xiaomi Redmi Note 7, ale mě osobně tam chybí NFC. Každopádně mým současným favoritem je Samsung Galaxy A50, který se dá v některých eshopech sehnat za 7000 korun. A pokud by vám nevadilo ještě nějakou tu korunku připlatit, šel bych do o třídu lepšího Xiaomi Mi 8 za 8000 Kč.

   Odpovědět
 3. 3

  Simona

  Dobrý den, sháním mobil do cca 3500,- Kč a zatím jsem našla Cubot P20, Honor 7A a Xiaomi Redmi 6. Jaký z těchto nebo jiných mobilů byste mi doporučil? :) Nejlépe, aby se zaměřil na lepší výkon a trochu lepší fotoaparát, ráda bych byla i za notch. Předem děkuji.

  Odpovědět
  1. 3.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, z pohledu fotoaparátu to bohužel za dané peníze nebude žádná hitparáda, každopádně nejlepší telefon pro vás bude dle mého názoru buď Xiaomi Redmi 7 nebo Xiaomi Mi A2 Lite.

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2012–2019 Cena-Vykon.cz