Slevové kupóny GearBest – listopad 2019

Slevové kupóny GearBest.com

Rádi objednáváte cenově výhodné či u nás nedostupné zboží ze zahraničí? Na základě naší spolupráce se zahraničním eshopem GearBest.com vám přinášíme slevové kupóny, které lze uplatnit při objednávkách vybraných produktů!

Tyto kupóny lze použít i vícekrát v rámci jednoho účtu, nicméně nelze je vzájemně kombinovat. Na jednu objednávku tudíž můžete vždy použít pouze jeden slevový kód. Dbejte tedy na to, abyste zvolili ten nejvýhodnější, případně pro dosažení větší slevy vyřešte nákup více objednávkami. Slevový kód se vkládá do objednávky v druhém kroku (Place Order).

Platnost kupónů většinou není omezena časově, ale počtem zlevněných kusů. Pokud tedy o některém produktu přemýšlíte, rozhodně s využitím těchto slev neváhejte!

Rychlá navigace

GearBest je jednou z největších mezinárodních obchodních platforem, která se soustředí na propagaci a distribuci originálních čínských výrobků po celém světě. Mezi nejoblíbenější prodávané značky patří například Xiaomi, Ulefone, Oukitel, UMIDIGI, Meizu a mnohé další. Velkou výhodou tohoto zahraničního eshopu je, že celou řadu výrobků lze pořídit z českého skladu (označení Fast-23) s minimálními náklady na dopravu a zároveň velmi rychle. Pokud se tedy plánujete dostat k čínským novinkám (nejen) ze světa elektroniky co nejdříve a za co nejvýhodnější ceny, neváhejte služeb tohoto eshopu využít.

Tato stránka je aktualizována každý den! Poslední aktualizace: 17.11.2019 06:03:04 (před 20 hodinami)

Seřadit: od nejnovějšího | od největší slevy | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího |

Lace Up Hooded Short Sleeve T Shirt

Lace Up Hooded Short Sleeve T Shirt
393 Kč -18 %
323 Kč
ZOZ05FCJR1
Získat slevu

Men Casual Short Sleeve Shirt

Men Casual Short Sleeve Shirt
1 436 Kč -77 %
330 Kč
G0QOHL8MEH
Získat slevu

Short-sleeved T-shirt

Short-sleeved T-shirt
787 Kč -62 %
300 Kč
T6W5GBTQ6K
Získat slevu

T100 Men Casual Short Sleeve Shirt

T100 Men Casual Short Sleeve Shirt
1 452 Kč -75 %
361 Kč
OC9AOBVFHD
Získat slevu

Ceny jsou přepočtené aktuálním kurzem USD střed dle ČNB - Vaše skutečné náklady se mohou lišit v závislosti na kurzovním lístku Vaší banky.

Copyright © 2012–2019 Cena-Vykon.cz