O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

8 komentářů

 1. 1

  lalaruru

  Aha :D Deathadder je určitě na fps, zapomněli jste na myši Zowie, jako hráč CS: GO jsem si vybral Zowie EC1-A a nemohu si stěžovat. A to mi rukou prošly již výše zmíněné myši tipu Da, Logitech, Rival… a Zowie suverénně vyhrává. To že nemá software je pro mě plus nastavím 400 DPI a jedu, nepotřebuju barvičku pod rukou. A co SteelSeries Rival taky nikde? Hodně odfláknutý článek.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, proti produktům společnosti Zowie nemohu říct špatného slova, máte pravdu, doporučení si určitě zaslouží. Co se týče SteelSeries, tak například v případě sluchátek nemám námitek, nicméně jejich herní myši považuji za předražené, tj. kvalita neodpovídá ceně.

 2. 2

  Jan

  Dobrý den, vybírám si herní myš a potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího. Vyplatí se Razer Mamba TE nebo koupit levnější DeathAdder Chroma? A vyplatí se nechat si myš poslat z USA, kde jsou ceny o pár stovek nižší?

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, osobně nevidím žádný důvod připlácet si za Mambu, DeathAdder je více než dostatečná myš. Jinak z USA doporučuji myš neobjednávat, jelikož budete muset zaplatit clo a vyjde vás to ještě dráž, než když nakoupíte v ČR.

 3. 3

  Blanka

  Dobrý den, sháním notebook pro dceru, která studuje design výrobků a pracuje v programech InDesign, Illustrator, Photoshop, Rhino, Cinema. Notebook bude také přenášet, tak aby nebyl nějak extra moc těžký. Cena – nemám moc přehled, ale myslela jsem tak do 14-16 tisíc. Jaký notebook byste mi prosím doporučil? Děkuji za odpověď.

  1. 3.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, pro vaši dceru se mi jako ideální řešení jeví Acer Aspire E15 NX.MVREC.003, který se dá nyní sehnat ve výprodeji za krásných 16 000 Kč. Za ty peníze opravdu velmi výkonný stroj s Full HD displejem a dostatkem operační paměti pro práci v uvedených programech. Skvělým pořízením je dále také Asus F555LF-DM187T, který je o trochu výkonnostně slabší, ale zase cenově příznivější.

 4. 4

  Lukas

  Zdravím, co si myslíte o této grafické kartě Gigabyte GV-N730D5-2GI? Je nějaká lepší v této cenové hladině do 2000. Pojede bez problému se základní deskou Intel DG31PR? Děkuji.

  1. 4.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, tak záleží, na co uvedenou kartu potřebujete. Za stejné peníze je však výkonnější například Gigabyte GV-R724OC-2GI. Jinak pokud vám vaše skříň dovolí obsadit dva sloty, tak bych si ještě možná trochu připlatil za MSI R7 250 2GD3 OC V1. Co se týče vaší základní desky, tak ta by měla být schopna komunikovat se všemi uvedenými kartami.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz