O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

5 komentářů

 1. 1

  Kamil

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Váš názor na Apple MacBook Air s novým M1 čipem. Popřípadě jestli v této cenové relaci vyplatí sáhnout po notebooku s Windows. Děkuji.

  1. 1.1

   Ing. Petr Mlejnek

   Dobrý den, Apple Macbook Air 13″ M1 je z mého pohledu skutečně povedený notebook s výborným procesorem, kdy v podstatě prvně od vzniku tohoto webu dává smysl doporučit notebook značky Apple v poměru cena / výkon. Pokud chcete spíše Windows, tak ano, dají se i za menší peníze pořídit celkově lepší notebooky, zejména s větším diskem a operační pamětí, například Acer Aspire 5. Na druhou stranu produkty Apple si mnohem více drží svou cenu i po letech, takže se lépe prodávají. Budete-li více pracovat s multimédii, tedy upravovat fotky či videa, šel bych asi do Windowsu s lepšími parametry. Pro běžnější používání bych ale spíše volil Macbook, který bude bezproblémový při jakémkoli používání.

   1. 1.1.1

    Kamil

    Moc děkuji za Vaši obsáhlou odpověď. Ještě jeden dotaz ohledně RAM. Vystačí na běžné užívání 8 GB?

    1. 1.1.1.1
 2. Na tento článek je odkazováno z příspěvku: Nejlepší notebook do 30 000 Kč? - léto 2021 | Cena-Vykon.cz

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz