O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

4 komentáře

 1. 1

  Radek

  Dobrý den, uvažuji o koupi tabletu a to na internet, facebook čtení knih. Na chatě by se hodil i aspoň pomalý internet přes 3G. Mám v merku tento Umax VisionBook 8Qi 3G UMM200V8G s 1,5 GB RAM. Je to vhodná volba nebo je lepší za tuto cenu 2500 Kč. Děkuji Radek.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, bohužel s tablety této značky nemám osobní zkušenost, tj. nejsem schopen ohodnotit kvalitu zpracování či odladěnost systému, nicméně z pohledu parametrů se tablet jeví jako výhodná volba. Za dané peníze bych se to tedy nebál zkusit, byť jsem doufal, že můj názor na takto levné tablety je patrný z výše uvedeného článku. :-)

 2. 2

  Tom

  Dobrý den, prosím mohl bych se zeptat jaky je nejlepší telefon do 1500,-, budu ho mít jako služební :-) Děkuji za straveny cas. Nashledanou

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, pokud chcete smartphone, tak bych doporučoval spíše koukat po nějakém řešení z druhé ruky, jelikož v takto nízké cenové relaci mne žádný rozumný nenapadá. Jinak bych volil asi telefon Nokia 222 :-)

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz