O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

11 komentářů

 1. 1

  Standa

  Kolik se plati clo? Vyjde tablet do 3 500.- i se clem? Diky.

 2. 2

  Xxx

  Dobrý den, opravdu má tenhle tablet 64GB paměť nebo je to jen fiktivní? Měl jsem podobný, ukazoval v PC že má 32 GB, ale když sem tam vložil filmy o velikosti 10 GB, tak se paměť zaplnila celá.

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, ano, tablet má skutečně 64 GB. Uživateli je k dispozici cca 53,5 GB, právě jsem tam bez problému nahrál 40 GB dat a ještě to oněch 13,5 GB ukazuje jako volných. :-)

 3. 3

  RD

  Dovolím si upozornit na problém s Miravision! Při uživatelském nastavení nelze standardně probudit z režimu spánku. Podrobněji popsáno v uživatelské recenzi tabletu na Banggood. Je to docela problém, protože obraz jemnou korekci vyžaduje, ta je tímto znemožněna.

  1. 3.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, děkuji za doplnění. S tabletem jsem si trochu pohrál a zmiňovaný problém se mi přivodit nepodařilo. Možná to již bylo odstraněno nějakou aktualizací. Pokud se problém objeví, informaci sem doplním.

   1. 3.1.1

    RD

    Přesně tak je to u mě, převzato z Banggood, zmíněno též i jinde: Just be aware that if you enable MiraVision under Display settings and fiddle with the User Mode settings. Your tablet display may not wake up when the display goes to sleep. To get around this. Long press the Power button (10 second at least) until the tablet turns on. Go into Settings -> System -> Reset -> Factory data reset and press Reset Tablet. Going back into MiraVision and choosing Picture Mode Standard WON’T solve the issue. You have to reset it. Then when your back to normal don’t fiddle with MiraVision User Mode. Standard and Vivid are fine. It’s just User Mode

    1. 3.1.1.1

     Petr Mlejnek

     Okok, děkuji, takže lepší na uživatelské nastavení v Miravision nesahat.

     1. 3.1.1.1.1

      RD

      Nerovnoměrné podsvícení displaye mě také začíná vadit, asi to budu vracet… :( foto.

 4. 4

  Martin

  Skoda, ze v tom neni windows, to bych ho bral. O necem takovem nekdo nevi?

  1. 4.1

   Petr Mlejnek

   To by bohužel nebylo moc použitelné, Windows má přeci jen větší nároky na HW, než Android. :-(

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz