O autorovi

David Trlica

Nadšenec do mobilních technologií, počítačů a obecně technických novinek. Píše o tom, co ho baví a co by mohlo zajímat i ostatní. Ať už jde o události z IT světa, recenze produktů či různá doporučení, která pomohou s lepší orientací v tomto rychle se měnícím odvětví.

Podobné články

2 komentáře

 1. 1

  Irena

  Dobrý den, mohla bych poprosit o názor na Huawei P30 Lite jako fotoaparát? Ve vašem výběru není uveden. Já po něm pokukuji, protože patří mezi menší telefony. Děkuji

  1. 1.1

   David Trlica

   Dobrý den, do výběru nebyl uveden kvůli tomu, že se jedná o model představený v březnu 2019, i když jej Huawei prezentuje jako novou edici a nabízí jej s luxusním 256GB úložištěm. V mnoha aspektech už tak značně zaostává za novými telefony představenými v roce 2020 anebo 2021. Vidět to bude u výkonu, aktualizací a třeba horší konektivitě u Huawei.

   Pokud bychom se zaměřili pouze na fotoaparát, tak se dokáže vyrovnat konkurenci v cenové hranici 7000 Kč. Senzory jsou velice podobné jako u konkurence a stejně tak i sestava hlavního a ultraširokoúhlého fotoaparátu. Bohužel neexistuje žádná alternativa v podobné cenově kategorii a velikosti. Nejblíže se nabízí Samsung Galaxy A51, který už je však mírně větší.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz