O autorovi

Ing. Petr Mlejnek

Zakladatel webu Cena-Vykon.cz, celoživotní nadšenec do informačních a komunikačních technologií, ale také milovník aktivních sportů všeho druhu.

Podobné články

6 komentářů

 1. 1

  Alex

  Ahoj, poradíte mi prosím s telefonem, který má skvělý foťák (nejlépe zhruba o výkonu note 7), co nejvíc čisté prostředí, parádní display (viditelný na sluníčku), do cca 6 palců, Nfc, usb-c, větší baterka od 3400 cca, rychlonabíjení, android podpora na 2 a více let, jack a cenovka do 6000 :) Díky, Alex.

  1. 1.1

   Petr Mlejnek

   Ahoj, takový telefon bohužel není. :-X S úhlopříčkou displeje lehce nad 6 palců mne ale napadá Huawei Nova 3, má však nadstavbu EMUI. Druhou možností je o něco dražší Motorola Moto One Vision s čistým androidem.

 2. 2

  Hana Stonová

  Dobrý den, díky za inspirativní článek. Zdá se, že mě nemine koupě “chytrého” mobilu. Loučí se se mnou tlačítkový Sony Ericsson. Vím, že nechci žádné pádlo. Z hlediska velikosti i vybavenosti se mi líbí iPhone SE a nebo Samsung Galaxy A40. Používám iPad a raduji se z toho, jak pracuje rychle a spolehlivě. Můžu totéž čekat i od iPhone SE? Případně neexistuje třeba nějaká klasická tlačítková Nokia s dobrou výbavou – Wi-Fi, slušný fotoaparát atd.)? Předem děkuji za odpověď Hana St. P.

  1. 2.1

   Petr Mlejnek

   Dobrý den, bohužel kombinace „klasického“ tlačítkového telefonu a dobrého fotoaparátu v podstatě neexistuje. Každopádně pokud jste spokojena s iPadem, jako ideální volbu pro vás vidím některý z iPhonů ze článku. Chcete-li co nejmenší s zároveň nejlevnější, tak určitě iPhone SE. Je to sice starší kousek, ale výkon má i na dnešní dobu stále dostatečný.

  2. 2.2

   Miroslav

   Dobrý den, rád bych vám doporučil koupi iPhone SE, akorát to má jednu nevýhodu. Každý rok je nové iOS a iPhone SE již nebude další rok na seznamu a tudíž nebude podporován. Ovšem při koupi iPhone 7 si můžete být jistá ze vám vydrží další 3 roky.

   1. 2.2.1

    Pavel

    A to jste vzal kde?

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz