O autorovi

David Trlica

Nadšenec do mobilních technologií, počítačů a obecně technických novinek. Píše o tom, co ho baví a co by mohlo zajímat i ostatní. Ať už jde o události z IT světa, recenze produktů či různá doporučení, která pomohou s lepší orientací v tomto rychle se měnícím odvětví.

Podobné články

6 komentářů

 1. 1

  Mato

  Mohu se zeptat kde se da najit rozumne porovnani fotoaparatu? A to primarne sirokouhlych? Antutu ukazuje vykon, vybavu taky lehce porovnam, ale ktery bude nejlip fotit? Dekuji

  1. 1.1

   Ing. Petr Mlejnek

   Dobrý den, bohužel něco takového na webu zatím nemáme, ale v dohledné době to snad zprovozníme v sekci porovnávače. Tak jako tak z části se můžete v současné době inspirovat např. na DXOMARK.com.

 2. 2

  Lukas Poskocil

  Dobrý den, jaký je aktuálně nejlépe fotící mobil v této cenové kategorii? Díky

  1. 2.1

   Ing. Petr Mlejnek

   Dobrý den, nejlepší je nejnovější Note 10 Pro, cena je však blíže 8000 Kč.

 3. 3

  formankovi

  Koupil jsem si mobil Xiaomi Poco X3 NFC, koupil jsem dobře, nebo jsem už si měl koupit Xiaomi Poco X3 Pro, myslím novější, nevím přesný název. Letošní 2021. A jak dlouho bude v provozu síť 4G, neměl jsem už koupit mobil 5G?

  1. 3.1

   Ing. Petr Mlejnek

   Dobrý den, verze Pro je lákavější kvůli výkonnějšímu a modernějšímu procesoru, zároveň je ale o něco dražší, takže oba telefony jsou srovnatelně výhodné. 5G určitě postrádat nebudete a o 4G se bát nemusíte, 5G totiž není náhradou za 4G, ale spíše takovým doplňkem. Rychlosti jsou sice vyšší, dosah ale výrazně nižší, takže se sítě více méně doplňují.

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz