O autorovi

David Trlica

Nadšenec do mobilních technologií, počítačů a obecně technických novinek. Píše o tom, co ho baví a co by mohlo zajímat i ostatní. Ať už jde o události z IT světa, recenze produktů či různá doporučení, která pomohou s lepší orientací v tomto rychle se měnícím odvětví.

Podobné články

7 komentářů

 1. 1

  David Beneš

  Všechno hrozný pádla :D nebylo by tam i něco v normální velikosti do 6,1 palce? :D Díky za nás maloruký

  1. 1.1

   David Trlica

   Dobrý den, bohužel výběr malých telefonů je obecně velmi špatný napříč téměř všemi cenovými kategoriemi. Zde se nabízí maximálně Samsung Galaxy A41, který má displej o velikosti 6,1 palců, zároveň má ale horší poměr cena / výkon než telefony, o kterých píšeme v článku.

 2. 2

  Roman

  Dobrý den, rozhoduji se mezi telefony Realme 6 8GB/128GB a Realme 7 8GB/128GB. Jaký byste mi doporučil? Když je zadám do Vašeho porovnávače, tak mi vyjde že Realme 6 je celkově lepší telefon. Děkuji za odpověď.

  1. 2.1

   David Trlica

   Dobrý den, doporučil bych novější Realme 7. Má lepší hlavní fotoaparát, větší kapacitu baterie a také o rok delší softwarovou podporu.

 3. 3

  Martin

  Dobry den, jak pise kolega. Trend padel me desi. Naposledy jsem na vasi radu koupil mi a3, ale uz jsem ho rozsekal, tak hledam nahradu. Klidne v drazsim segmentu. Nemate tip na neco mensiho s podminkou sirokouhleho fotoaparatu a androidu? Dekuji

  1. 3.1

   Ing. Petr Mlejnek

   Dobrý den, těch malých telefonů je skutečně pomálu. Pokud vás nezaujal Galaxy A41, dá se přemýšlet o dražším Galaxy S10 nebo S10e z naší recenze.

 4. Na tento článek je odkazováno z příspěvku: Nejlepší mobilní telefony do 7000 Kč – jaro 2021 | Cena-Vykon.cz

Komentáře jsou již uzavřeny.

Copyright © 2012–2024 Cena-Vykon.cz